Jin jang

Zápas prvého kola sme nechali odložiť, aby sme sa takto poeticky mohli rozpísať o druhom a treťom kole. Slovan a prekvapujúco Akademik sa ukázali ako úplné protiklady a jediný gól nám pokazil dosiahnutie rovnováhy, ktorú by nám závidela aj Andrea Šuvadová.

Proti Slovanu sme nastúpili v základnej zostave Pilek – Chyba, Strach, Nervozita a Prílišnýrešpekt. Na lavičke boli pripravení Slabákondička, Beznápadu, Odskakujúcalopta, Zlépostavenie a Nedôslednosť. Napriek kvalitnému kádru sa nám nedarilo podľa želania, no na druhej strane sme Slovanistom ponúkli viac možností ako si sami želali. Nedali sme ich hráčom šancu vypýtať si kvalitným výkonon nomináciu do A alebo B tímu, keďže na nás žiadny taký výkon podať nepotrebovali. Logicky teda po zápase boli sklamané oba tímy. Za zmienku stojí Csefyho sólo po niečom, čo vzdialene mohlo pripomínať cielenú akciu alebo aspoň narážačku. Video je zhliadnuteľné len na vlastné riziko.

ŠK Slovan Bratislava C – FPV 23     8:1 (4:0)

Gól: Cséfalvay (Klapka)

Highlights: http://sk.sportvideos365.com/futsal//video/futsal/futsal-bratislava/1.-bratislavska-liga/29-09-2018/fpv-23-sk-slovan-bratislava-futsal-iii/43871-chance*-sk-slovan-bratislava-futsal-iii-1

 

Keďže som bol proti Slovanu najslabší, za trest som musel ísť do bránky, našťastie si chalani svoju chybu uvedomili a do šancí Akademikov pustili až v druhom polčase za pohodlného stavu 5:0. O kvalite súpera svedčí aj to, že hranicu osem gólov sme dosiahli v minulej sezóne až v šiestom kole. Tomáš Šrot, pohoršený svojou jeden zápas sa ťahajúcou šnúrou bez bodu, strelil tri góly a pohádal sa s rozhodcom, či ich môže pripísať jeho na tribúne sa usmievajúcemu synátorovi, pre ktorého to bola futsalová premiéra. Braňo skromne pridal dva a rozbehnutý Csefy tiež, ale nie až tak skromne. Takmer sa nám podarilo dorovnať negatívne skóre, a tak sme sami zvedaví, čo od seba čakať v ďalšom kole.

FPV 23 – Akademik ’96 A     7:2 (5:1)

Góly: Cibik (Tirpák), Šrot (Cibik), Šrot (Laluha), Cséfalvay (Laluha), Šrot (Tirpák), Cibik (Klapka), Cséfalvay

Highlights: http://sk.sportvideos365.com/futsal//video/futsal/futsal-bratislava/1.-bratislavska-liga/06-10-2018/akademik-96-fpv-23/45700-chance*-akademik-96-3

Recent Posts

Leave a Comment